Palaidinės ant petnešėlių moterims

18.00 

  • Pristatymas 1-3 darbo dienos
  • Nemokamas pristatymas nuo 49€

Palaidinės moterims yra puikus drabužis vakarėliams ar kitoms oficialioms progoms.Vienas iš didžiausių privalumų, kurį suteikia palaidinės  yra jų patogumas. Šie drabužiai yra lengvi, maloniai prisitaiko prie kūno formos ir suteikia laisvę judėti. Tai ypač svarbu karštomis vasaros dienomis ar aktyviame gyvenime, kai norisi jaustis patogiai ir laisvai.

MEDŽIAGOS SUDĖTIS

50% poliesteris, 45% viskozė, 5%elastanas

PRIEŽIŪRA – balinti draudžiama

Džiovinti džiovyklėje draudžiama
Leidžiama skalbti mašina, bet ne aukštesnėje kaip 30 C temperatūroje
Lyginti galima tik žemoje temperatūroje. Galima naudoti garinį lygintuvą.

Dydis
Clear selection
Kategorija:

Aprašymas

Stilingas pasirinkimas palaidinės ant petnešėlių moterims –  visoms progoms!

Palaidinės ant petnešėlių moterims yra puikus pasirinkimas tiek kasdienai, tiek ypatingoms progoms. Jos gali būti dėvimos kaip atskiras drabužis arba derinamos su įvairaus tipo švarkais. Tai suteikia galimybę sukurti įvairius stilius, nuo kasdieniško iki elegantiško ir išraiškingo.

Palaidinės moterims yra universali apranga, kuri gali būti pritaikyta įvairioms progoms ir stiliams. Šios palaidinės yra daugiafunkcinės, leidžiančios moterims eksperimentuoti su savo išvaizda ir išreikšti savo asmenybę per drabužius.

Kasdieniame gyvenime, palaidinės moterims gali būti puikus pasirinkimas dėl jų paprastumo ir patogumo. Jos gali būti dėvimos su džinsais ar šortais, suteikiant lengvą įvaizdį. Taip pat jos gali būti derinamos su sijonais arba kelnių kostiumais, norint sukurti šiek tiek elegantiškesnį įvaizdį.

Tačiau palaidinės moterims taip pat gali būti puikus pasirinkimas ypatingoms progoms. Šios palaidinės gali būti papuošiamos ryškiomis detalėmis aksesuarais, kad būtų išryškintas ypatingas įvaizdis.

Be to, palaidinės moterims yra puikus drabužis vakarėliams ar kitoms oficialioms progoms.Vienas iš didžiausių privalumų, kurį suteikia palaidinės  yra jų patogumas. Šie drabužiai yra lengvi, maloniai prisitaiko prie kūno formos ir suteikia laisvę judėti. Tai ypač svarbu karštomis vasaros dienomis ar aktyviame gyvenime, kai norisi jaustis patogiai ir laisvai.

Todėl, turint palaidinę ant petnešėlių moterims, moterys turi daugybę galimybių kurti įvairius stilius ir išraiškingai atrodyti visomis progomis. Šis drabužis suteikia laisvę ir kūrybiškumą, leidžiant moterims jaustis patogiai ir tuo pačiu metu išsiskirti iš kitų savo unikaliu stiliumi.

Papildoma informacija

Dydis

L/XL