Moteriški diržai

Moteriški diržai yra ne tik funkcionalus drabužių elementas, bet ir stilingas aksesuaras, kuris gali papuošti ir išryškinti jūsų išvaizdą.

Priklausomai nuo jūsų asmeninio skonio ir stiliaus, galite rinktis tarp plonų ir subtilių diržų, kurie tinka kasdieniam naudojimui, arba ryškūs ir dekoratyviniai diržai moterims, kurie gali būti išskirtinis drabužių akcentas.

Diržai moterims gali būti įvairių spalvų, nuo neutralių iki ryškių, todėl galite lengvai priderinti juos prie savo aprangos.
Be to, moteriški diržai gali turėti įvairių įdomių detalių ir elementų, tokio kaip grandinės, sagos, perlai ar dekoratyviniai akmenukai, kurie prideda unikalumo ir stiliaus jūsų išvaizdai.

Taip yra keletas moteriškų diržų derinimo taisyklių:

Žemo ūgio moterims nepatartina rinktis labai kontrastingų diržų, geriausia jei diržo spalva sutaptų su dėvimų drabužių spalva. Tokiu būdu Jūs ypač pabrėšite puikų savo įvaizdį!
Jeigu rinksitės siauresnį moterišką diržą – tuo oficialiau atrodys Jūsų bendras apsirengimo įvaizdis.
Aukšto ūgio bei turinčioms liekną liemenį merginoms patartina rinktis plačius su įvairiomis detalėmis diržus, kurie tik dar labiau suteiks Jums moteriškumo.

Universalus pasirinkimas – plonas dirželis su įvairiomis sagtimis. Tokį diržą galėsite dėvėti su kelnėmis, su suknele, su sijonu ir galėsite priderinti prie kitų  moteriškų papuošalų.

Labai gražiai, bei stilingai atrodo vienu metu dėvimi skirtingų spalvų dirželiai.Taip pat labai gražiai atrodo ir gyvatės rašto diržai.

Tad nedvejokite, užsukite ir išsirinkite sau patinkantį stilingą, funcionalų moterišką diržą!