Medžiaginis plaukų lankelis

12.00 

  • Pristatymas 1-3 darbo dienos
  • Nemokamas pristatymas nuo 49€

Šilkiniai medžiaginis plaukų  lankeliai sugrįžo!
Blizgaus –  dirbtinio šilko  plaukų lankelis
Lankelio pagrindas, prisitaiko prie galvos, nespaudžia.

Liko 1

Aprašymas

Medžiaginis plaukų lankelis visada buvo esminė moterų mados dalis. Vienas iš tokių aksesuarų, kurie pastaraisiais metais sulaukė didžiulio populiarumo, yra plaukų  juostos. Medžiaginis plaukų lankelis yra stilingas ir funkcionalus aksesuaras, kurį galima dėvėti prie įvairių šukuosenų ir aprangų.

Plaukų lankelį, dėvime aplink galvą, kad plaukai išliktų vietoje ir neleistų jiems nukristi ant veido. Jis pagamintas iš minkšto dirbtinio šilko, todėl patogiai priglunda prie galvos, nesukeliant diskomforto. Lankelis yra vienspalvis, kurio tekstūra suteikia prabangos jausmą. Jis yra universlaus dydžio su gumyte, kuris prisitaikys prie įvairaus dydžio galvos.

Nešioti plaukų lankelį lengva ir nereikia specialių įgūdžių. Norėdami nešioti , pirmiausia išsišukuokite plaukus ir suriškite juos į kuodą arba kuodelį. Tada uždėkite plaukų lankelį ant galvos taip, kad jis uždengtų plaukų liniją ir patogiai priglustų prie kaktos. Galite reguliuoti plaukų lankelį, kad jis tvirtai priglustų prie galvos. Plaukų lankelį galite dėvėti kaip tik norite. Plaukų lankelis tinka įvairioms šukuosenoms, įskaitant tiesius, banguotus ir garbanotus plaukus.

Plaukų lankelis suteikia keletą privalumų:

  • Išlaiko plaukus vienoje vietoje ir neleidžia jiems kristi ant veido, todėl tai yra idealus aksesuaras sportuojant ir laisvalaikiui.
  •  Suteikia stilingumo bet kokiai aprangai, todėl tai yra universalus aksesuaras, kurį galima dėvėti prie kasdieninės ar oficialios aprangos. Galiausiai, jį galima nešioti ilgą laiką, nesukeliant diskomforto, todėl tai puikus aksesuaras moterims, kurios nešioja lankelius ilgą laiką.

Plaukų lankelis yra stilingas ir funkcionalus aksesuaras, kuris vis labiau populiarėja tarp moterų. Jis gali būti dėvimas įvairiais būdais ir tinka įvairioms šukuosenoms, todėl ir yra universalus aksesuaras.