Žieminės kumštinės pirštinės balto spalvos

14.00 

  • Pristatymas 1-3 darbo dienos
  • Nemokamas pristatymas nuo 49€

Šios kumštines pirštinės suteikia ne tik šilumą, bet ir eleganciją šaltuoju metų laiku. Kailinės kumštinės pirštinės puikiai tinka tiek kasdieniam deriniui, tiek ypatingoms progoms.

Sudėtis: 100% poliesteris

Pašiltinimas: Yra

Dydis: Universalus (Ilgis – 24 cm, Plotis – 9 cm)

Patariame valyti cheminiu būdu arba skalbti rankomis.

Džiovikle džiovinti draudžiama.

Pristatymas: 1 – 3 darbo dienos.

Liko 1

Aprašymas

Švelnios ir šiltos  žieminės kumštinės pirštinės  baltos spalvos – tai puikus pasirinkimas šaltuoju metų laiku. Šios pirštinės ne tik saugo jūsų rankas nuo šaltuko, bet ir suteikia jums galimybę išlaikyti stilingą bei modernią išvaizdą.

Žieminės kumštinės pirštinės baltos spalvos yra ne tik praktiškos, bet ir komfortiškos dėvėti. Jų universalumas leidžia lengvai derinti su įvairiais drabužiais, nuo kasdienių iki šventinių. Puikiai pirštines galėsi priderinti prie kailinukų, striukų, paltukų bei jausitės ytin šiltai bei stilingai tuo pačiu metu .

Šios kumštines pirštinės suteikia ne tik šilumą, bet ir eleganciją šaltuoju metų laiku. Kailinės kumštinės pirštinės puikiai tinka tiek kasdieniam deriniui, tiek ypatingoms progoms.Nepamirškite laikyti šių kumštinių pirštinių kaip vieno iš savo mėgstamiausių aksesuarų šaltuoju metų laiku.

Pagamintos iš kokybiško audinio, kurios atitinka aukščiausius standartus. Pirštinių kokybė – pranoksta net ir pačių išrankiausių žmonių poreikius. Įvairiaspalvės kumštinės pirštinės– geriausias pasirinkimas tokioms dienoms, kai norisi sukurti elegancija dvelkiantį stilių, išlaikyti klasiškumą bei puošnumą.

Stiliausradiniai   žieminės kumštinės pirštines pristato nurodytu adresu vos per kelias dienas, tad jeigu ieškote kokybiškų rankų pirtinių, kurios suteiks šilumą, malonumą bei padės susikurti  išskirtinį stilių – tai esate ten, kur reikia.

Sudėtis: 100% poliesteris

Pašiltinimas: Yra

Dydis: Universalus (Ilgis – 24 cm, Plotis – 9 cm)

Patariame valyti cheminiu būdu arba skalbti rankomis.

Džiovikle džiovinti draudžiama.

Pristatymas: 1 – 3 darbo dienos.