Pirštinės moterims su swarofski kristalais

5.00 

  • Pristatymas 1-3 darbo dienos
  • Nemokamas pristatymas nuo 49€

Šiltos pirštinės moterims – puikus pasirinkimas ieškantiems universalių rankų apsaugų.

Sudėtis: 100% medvilnė

Dydis: Universalus (Ilgis – 23 cm, Plotis – 7 cm)

Patariame valyti cheminiu būdu arba skalbti rankomis.

Džiovikle džiovinti draudžiama.

Liko 1

Aprašymas

Pirštinės moterims su swarofski kristalais  yra būtinas moterų aksesuaras šaltuoju metų laiku. Jos ne tik suteikia šilumos ir apsaugos nuo atšiaurių vėjš, bet ir suteikia elegancijos bet kokiai aprangai. Pirštinės, yra pagamintos iš aukštos kokybės medžiagos ir papuoštos Swarovski kristalais. Šios pirštinės yra universalaus dydžio, todėl jos puikiai papildys bet kurios moters garderobą.

Pirštinės moterims puoštos Swarovski kristalais, kurie suteikia pirštinėms elegancijos ir žavesio. Kristalai kruopščiai uždedami ant pirštinių, kad būtų sukurtas gražus ir akį traukiantis dizainas. Šios pirštinės yra universalaus dydžio, todėl jos tinka skirtingo skonio ir pageidavimų moterims.

Pirštinių su Swarovski kristalais dėvėjimas turi keletą privalumų:

Pirma, jos bet kokiai aprangai suteikia elegancijos ir žavesio. Nesvarbu, ar dėvite kasdienę, ar oficialią aprangą, šios pirštinės neabejotinai pateiks išraiškingą išvaizdą.

Antra, suteikia šilumą ir komfortą šaltu oru. Šiose pirštinėse naudojama medžiaga yra pakankamai šilta, kad rankos būtų šiltos net esant šalčiausiai temperatūrai. Galiausiai jos apsaugo jūsų rankas nuo atšiaurių veiksnių, tokių kaip vėjas, lietus ir sniegas. Mūvėdami šias pirštines galite užtikrinti, kad jūsų rankos būtų apsaugotos nuo įvairiausių oro veiksnių ir išliks šiltos.

Norint užtikrinti, kad šios pirštinės tarnautų ilgai, būtina jas tinkamai prižiūrėti. Pirma, venkite, kad pirštinės nepatektų į vandenį ir kitus skysčius, nes tai gali pažeisti odą ir Swarovski kristalus.

Galime teigti, kad pirštinės su Swarovski kristalais yra privalomas aksesuaras kiekvienai, kuriai rūpi mada. Šios pirštinės suteikia bet kokiai aprangai elegancijos ir žavesio, suteikia šilumos ir komforto šaltu oru, bei apsaugo rankas nuo atšiaurių aplinkos veiksnių. Tinkamai prižiūrėdami šias pirštines, galite užtikrinti, kad jos ilgai tarnaus ir išliks puikios būklės.