Apyrankė ant rankos su magnetiniu užsegimu pilkos spalvos

9.50 

  • Pristatymas 1-3 darbo dienos
  • Nemokamas pristatymas nuo 49€

Apyrankė ant rankos su magnetiniu užsegimu yra pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, kurios užtikrina ilgalaikį naudojimą. Jos yra lengvos ir patogios ant rankos, todėl net nejausite, kad ją dėvite.

Liko 1

Aprašymas

Mūsų  siūlomame asortimente rasite apyrankė ant rankos su magnetiniu užsegimu, kur galėsite ne tik papuošti savo ranką, bet ir patogiai stilingai atrodyti. Šis aksesuaras yra puikus pasirinkimas tiek moterims,merginoms, paauglėms merginoms, kurios nori pridėti šiek tiek stiliaus ir funkcionalumo savo kasdieniniam gyvenimui.

Apyrankės yra pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, kurios užtikrina ilgalaikį naudojimą. Jos yra lengvos ir patogios ant rankos, todėl net nejausite, kad ją dėvite.

Apyrankės ant rankos su magnetiniu užsegimu užtikrins saugų nešiojimą, kad jos neprarstumėte netikėtai. Jų dizainas yra stilingas ir universalus, todėl ją galima dėvėti bet kokiai aprangai ir bet kokiam renginiui.

Ji puikiai tiks tiek kasdieniam naudojimui, tiek ypatingoms progoms. Be to, mūsų  siūlomos apyrankės yra įvairių spalvų deriniai, todėl galite pasirinkti tokią, kuri geriausiai atitiks jūsų asmeninį stilių.

Apyrankė ant rankos su magnetiniu užsegimu yra puikus dovanų pasirinkimas. Jūs galite padovanoti ją savo artimam žmogui, draugui ar kolegai. Tai praktiškas ir stilingas aksesuaras, kuris tikrai bus naudingas ir patiks kiekvienam.

Be to, mūsų apyrankės yra pristatomos gražioje dėžutėje, todėl ją gavęs žmogus jausis ypatingai.

Stilingos apyrankės tai tarsi mažas brangakmenis, kuris išryškina išvaizdą, bei sukuria subtilų ryšį tarp drabužių. Todėl svarbu pasirinkti tinkamą apyrankės dizainą, kuris atitiktų būtent jus.

Šis aksesuaras jums suteikia didelę galimybę sukurti įspūdingus stilių derinius, kad jūsų apranga išsiskirtų iš minios. Nesvarbu, ar pasirenkate klasikinį kostiumėlį, ar lengvas vasarines sukneles – ši apyrankė puikiai derės prie jūsų pasirinktos aprangos.

Pasirinkite spalvą, kuri jums labiausiai patinka, ir pradėkite naudoti šį funkcionalų aksesuarą jau šiandien!