Kašmyro šalikas moterims juodos spalvos

18.00 

  • Pristatymas 1-3 darbo dienos
  • Nemokamas pristatymas nuo 49€

Sudėtis: 70% viskozė, 30% vilna

Dydis: Universalus (Ilgis – 183 cm, Plotis – 64 cm)

Patariame valyti cheminiu būdu arba skalbti rankomis.

Džiovikle džiovinti draudžiama.

Liko 2

Aprašymas

Kašmyro vilnos šalikas tai begalo šiltas ir funcionalus aksesuras moterims.

Šio šaliko švelnumas liks įsimintas kiekvienam, kuris jį palies. Kašmyro vilna – tai ne tik minkščiausia medžiaga, kuri apkabins jus šiltu glėbiu, bet ir prabangos šaltinis, suteikiantis jums stilių ir eleganciją.

Kašmyro  šalikas apgaubia šiluma ir maloniu pojučiu. Jo vilna yra švelni ir šiltai apgaubia jus šaltuoju oru. Neatsiejama šio šaliko dalis – tai jaukus jausmas, kai švelni kašmyro šiluma palydi jus šaltą žiemos dieną.

Kašmyro šalikas šilumos šaltinis, todėl kašmyro šalikas yra puikus pasirinkimas šaltuoju metų laiku. Nepaisant to, kad jis yra lengvas, jis suteikia pakankamai šilumos, kad jūs jaustumėtės patogiai net labai šaltu oru.

Šis šalikas yra ne tik funkcionalus, bet kartu ir stilingas. Jo neutralios spalvos ir aukštos kokybės vilna suteikia galimybę jį derinti su įvairiomis aprangos detalėmis, prie striukės, paltuko.

Kašmyro šalikas moterims – yra dvipusis, todėl galite rinktis skirtingas šaliko puses,  su skirtingomis spalvomis, taip sukursite stilingą įvaizdį. Leiskite šiam šalikui tapti jūsų neatsiejama žiemos garderobo dalimi ir leiskite sau leisti mėgautis kiekviena šalta diena su elegancija ir komfortu.

Šalikai yra ne tik prabangūs, bet ir ilgaamžiai aksesuarai. Jei tinkamai prižiūrėsite, jie gali tarnauti ilgus metus, išlaikydami savo pradinę išvaizdą ir kokybę. Šie šalikai atsipindį aukštą kokybę bei gerą šilumą.

Sudėtis: 70% viskozė, 30% vilna

Dydis: Universalus (Ilgis – 183 cm, Plotis – 64 cm)

Patariame valyti cheminiu būdu arba skalbti rankomis.

Džiovikle džiovinti draudžiama.