Akcija!

Vaškinės kelnės

18.00 

  • Pristatymas 1-3 darbo dienos
  • Nemokamas pristatymas nuo 49€

Vaskinės kelnes moterims yra nepaprastai populiarios šiais laikais. Jos suteikia jums ne tik šiltumo, bet ir stilingumo, todėl jos yra puikus pasirinkimas šaltuoju metų laikotarpiu.

Vaskinės kelnes moterims dažnai tampa madingu drabužiu spintoje, ir tai nenuostabu. Jos turi kelis privalumus, kurie jas išskiria iš kitų šiltų drabužių. Viena iš vaškinės kelnės savybių yra vandeniui atsparumas – tai lemia speciali medžiaga. Dėl šios savybės jūs galėsite ramiai pasivaikščioti net lietingu oru ir nesijaudinti dėl drabužio sušlapimo.

Be to, vaskinės kelnes taip pat turi šiltą pamušalą, kuris padeda jums išlikti šiltai ir jaukiai net labai šaltu oru. Tai ypač svarbu žiemą arba, kai norite leisti laiką gamtoje. Ir svarbiausia, jos yra labai stilingos – kad jūsų stilius atspindėtų jūsų asmenybę.

Todėl, jei ieškote drabužio, kuris būtų šiltas, stilingas ir apsaugotų nuo vandens, vaškinės kelnės moterims yra puikus pasirinkimas. Šios kelnės turi viską, ko jums reikia šaltuoju metų laikotarpiu. Neabejotinai jos taps jūsų spintos favoritu ir padės jums išlikti šiltai bei stilingai.

Dydis
Clear selection

Papildoma informacija

Dydis

XS