Namų kvapas + žvakė – Red Baccarat

26.99 

  • Pristatymas 1-3 darbo dienos
  • Nemokamas pristatymas nuo 49€

„Sorvella Red Baccarat“ kvapas yra kompozicija, kurioje drąsiai derinamas jazminų kvapas su tauriojo šafrano aromatu, tačiau tai nėra vienintelis ingredientas, dėl kurio ši kompozicija yra išskirtinė. Šiame nuostabiame kvape galime pajusti medžio dervą ir ambrą, kuri  neįprastai derinama su kedro medienos aromatu. Šis aromatas suteiks prabangos ir unikalumo pojūtį jūsų namams.Šie dovanų rinkiniai išskirtiniai savo unikalumu.

Namų kvapas: 120ml

Žvakė: 170g, veikimo laikas: apie 50 valandų

Liko 1

Aprašymas

Namų kvapas + žvakė – Red Baccarat  suvienikime jaukumą ir elegancija su unikaliais namų kvapų dovanų rinkiniais! Kvapų kolekcija sukurta su meile ir dėmesiu kiekvienam iki  smulkmeniškumo, kad jūsų namai taptų ne tik gražūs, bet ir įkvėpimo pilni.

Pristatome mūsų išskirtinį aromatų derinius, sukurtus siekiant sukurti tikrąjį namų rojų. Šie rinkiniai apima kvapniąsias žvakes, kvapus ir purškiklius, kurie suteiks jūsų namams subtilų ir ilgalaikį kvapą.

Sorvella rinkinys: Namų kvapas +žvakė – Red Baccarat   sukuria  šilumą ir romantišką atmosferą su šiais šviesos ir kvapo deriniais. Gražiai dekoruotos žvakes ir aromatiniai lazdelės kvapai suteiks jūsų namams intymumo ir šilumos jausmą.

Norite suteikti namams gaivumo ir energijos? Mūsų siūlomas aromatų rinkinys yra kaip malonūs prisilietimai kiekvienai dienai. Kvapnios žvakes ir aromatiniai kambario kvapai leis jums mėgautis gaiva ir jėga kiekvieną dieną.

Su šiais  dovanų rinkiniais suteiksite sau ramybės oazę. Žvakių aromatas ir ramybės kambario kvapai padės jums atsipalaiduoti po ilgos dienos, sukurdami jaukią bei ramią atmosferą.

Kiekvienas mūsų dovanų rinkinys atspindi aistrą kuriant išskirtinius namų kvapus. Apsupti šių nuostabių aromatų, jūsų namai taps tikruoju prieglobsčiu,  į kurį norėsite grįžti kiekvieną dieną. Dovanokite ne tik kvapus, dovanų rinkinius bet ir gyvenimo stilių!

Namų kvapas + žvakė – Red Baccarat   kvapas yra kompozicija, kurioje drąsiai derinamas jazminų kvapas su tauriojo šafrano aromatu, tačiau tai nėra vienintelis ingredientas, dėl kurio ši kompozicija yra išskirtinė. Šiame nuostabiame kvape galime pajusti medžio dervą ir ambrą, kuri  neįprastai derinama su kedro medienos aromatu. Šis aromatas suteiks prabangos ir unikalumo pojūtį jūsų namams.Šie dovanų rinkiniai išskirtiniai savo unikalumu.

Namų kvapas: 120ml

Žvakė: 170g, veikimo laikas: apie 50 valandų